NEDEN KATILMALISINIZ

İşte kahramanlar kulübü toplantılarına katılmanız için 3 önemli sebep!

Sigaradan kalıcı olarak kurtulmanın sırrını öğren!

Bütün sigara içenler bir gün mutlaka sigarayı bırakmak isterler ama sadece bazıları bunu başarabilirler. Başaranların ortak özellikleri ve izledikleri yolu öğrenmek için sen de orada olmalısın.

Sigarayı kolayca bırakanların başarı hikayelerini dinle!

Sigaradan kurtulmuş özgür ve mutlu insanların bu yolculuklarında neler yaşadıklarını, ne tür durumlarla karşılaştıklarını, bu durumların nasıl kolayca üstesinden geldiklerini kahramanlar kulübünde kendilerinden dinleme şansına sahip olacaksın.

Hiçbir zorluk yaşamadan, sadece bir günde sen de mutlu bir içmeyen ol!

3) Ne kadar içtiğinden ya da kaç yıldır sigara tükettiğinden bağımsız olarak, strese girmeden, kilo almadan, içenlerin yanında sigara özlemi yaşamadan, yalnızca 1 günde sigaradan kurtulmanın yolunu öğren.

Toplantıda senİ neler beklİyor?

Kahramanların başarı hikayeleri

Geçmişte sigara içmiş ve bizimle kahraman olmuş eski tiryakilerin sigaradan kolayca kurtulma hikayelerini onların ağzından dinleyeceksin.

Uzman terapist ile birebir soru cevap imkânı

2013 yılından beri sadece Ankara’da binlerce insanı sigaradan kurtarmış Aydoğan Tantürkü’ye sorularını direkt sorabileceksin. Sigarayı kolayca bırakmak için sahip olduğun yanlış düşünce ve inançlardan kurtulacak, sigarayı kafada bitirmenin yolunu öğreneceksin.

Destekleyici bir topluluğun içerisinde yer almak

Tüm kahramanlarımız seni çok iyi anlıyorlar. Çünkü onlar da bir süre öncesine kadar sigaradan asla kurtulamayacaklarını düşünüyorlardı. Şimdi sıra sende, kahramanlardan destek alarak sen de sigaradan kurtulabilirsin.

Her toplantıda sürpriz hediyeler

Kahramanlar Kulübü buluşmalarında ücretsiz sigara bıraktırma semineri kazanma şansı seni bekliyor. Toplantıya kayıt yaptırdığında ismin çekilişe giriyor ve her toplantıda bir kişi daha kahraman olma şansı kazanıyor.

20 Milyondan fazla insanın nasıl bir günde mutlu bir içmeyene dönüştüğünü öğren

Kahramanlar Kulübü toplantısına ücretsiz katıl!